Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
cena


dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:

Čakrové náramky

Věděli jste, že v lidském těle se nachází bezmála devadesát tisíc čaker? A každá z nich ovlivňuje váš život. Čakry jsou energetickými místy v lidském těle, kterými proudí energie. Ví se také, že čakry mají svůj směr, kterým proudí a jejich cesty se mohou zablokovat. Aby k tomu nedocházelo a aby tím pádem nedocházelo k vyčerpání, úbytku sil nebo k fyzické bolesti, což jsou typické příznaky zablokování čaker, stojí za pořízení náramky z minerálů. Už máte svůj energetický náramek, který podpoří proudění čaker v těle?

Náramky z minerálních kamenů nejsou jenom na parádu. Často se považují za léčivé náramky, jelikož každý jednotlivý kámen, z něhož jsou tvořeny, ovlivňuje člověka jinak. Zatímco některé mají zahánět nemoci nebo přinášet štěstí, čakrové náramky z polodrahokamů zabraňují přerušení toku energie, ke kterému může dojít z různých důvodů. Odblokujte své čakry s módním doplňkem, který je tvořen přírodními kameny.

řadit:
počet produktů na stránce:
Čakrový náramek Elis

Čakrový náramek Elis

320,00 Kč
Dočasně nedostupné
Detail produktu
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).