Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie

Fluorit

30. 05. 2022, 13:27

Chcete vědět, jaké má fluorit barvy, vlastnosti a užití? Náramky z minerálů mohou být sestaveny z různých kamenů a fluorit je jedním z nich. V současné době ho rozdělujeme především podle barev. Najdeme čirý fluorit, také zelený neb fialový, taktéž kontrastně žlutý. Každý jeden odstín má specifické vlastnosti a účinky, které jakožto nositelé náramků pocítíte dříve nebo později.

Pro mentální sílu a duševní ochranu

Obecně se bere fluorit za minerální kámen symbolizující mentální sílu, duševní ochranu a sebedůvěru. Nosit ho mají jedinci, kteří právě ve zmíněných oblastech do jisté míry trpí. Hezky hraje i s jinými kameny, protože jakožto projektivní kámen dokáže posílit účinky kamenů ostatních.

Pyšní se skvělými vlastnostmi, mezi něž patří urovnávání zoufalství, posilování analytických schopností nebo zastavování psychických manipulací. Kromě toho zvyšuje sebedůvěru, dále také zručnost nebo tělesnou a duševní koordinaci. Kromě jiného účinně funguje v boji proti škodlivým vlivům počítačů nebo jiného elektromagnetického záření.

Z pohledu léčebného můžeme konstatovat, že zahání negativní energii stojící za řadou negativních věcí v našich životech.

Co barva, to jiný účinek

Už bylo zmíněno, že fluorit je k sehnání v řadě různých zbarvení. A i když obecné informace o minerálním kameni platí, platí také, že co barva, to trochu jiný účinek na psychickou stránku člověka. Například modrý fluorit člověka uklidňuje a nabíjí ho potřebnou energií. Zlepšuje komunikaci a napomáhá k uspořádání myšlenek.

Zelený zase pohlcuje veškerou negativitu a odbourává přebytek energie. Fialový je vynikajícím parťákem při meditacích a napomáhá k duševní komunikaci. Žlutý je zase skvělý při odbourávání toxických látek z těla.

Pokud vás to netíhne k žádné barvě, ale dáváte přednost spíše čirému fluoritu, potěší vás uměním nastolit harmonii mezi rozumem a duchem.

Fluorit závěrem: údajně zahání negativní energii, čistí organismus a vyrovnává.

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).